Slavko

Slavko

Posted on 07/30/2012


Photo taken on July 30, 2012


See also...

Ukraine Ukraine


Esperantujo EsperantujoKeywords

Україна
Ukrainio
Lviv
есперанто
Львів
L'viv
Esperanto rondeto
L'viva Univesitato
Esperanto movado


Authorizations, license

Visible by: Everyone
All rights reserved

827 visits

Esperanto en Ukrainio

Lviv Univ. 1959 Esperanto

Lviv Univ. 1959 Esperanto 

Esperanto rondeto en L'viva Univesitato regule ricevadis informojn pri la E- movado en mondo
Translate into English

Comments
Slavko
Slavko
Не важко було організувати гурток (на противагу тому, що пишуть зараз закордонні екс-СЕЙМісти), але трудніше, як завжди, було знайти бажаючих й втримати їх до закінчення курсу. Хоча молодіжних розваг було немало ...
Завжди життєрадісна Ізидора Сидорівна Волощак запалювала «новобранців» своїм ентузіазмом, розповідала про зустрічі з відомими есперантистами, в тому числі з самим Заменгофом на конгресі у Кракові, де вони з Орестом Кузьмою з Коломиї були вбрані в українські строї.
Анатолій Кох допомагав в теоретичному аспекті та давав адреси закордонних есперантистів для листування, маючи свою «резиденцію» у Б-ці Іноземної літератури (вул Мулярська 2а), де ми організували також невелике молодіжне товариство «Дзвінок» (Sonorilo) !

У «Дзвінку» одним з активних членів був студент останнього курсу ЛПІ Новіцький, котрий одночасно цікавився проблемами лікування раку. Незабаром йому вдалося отримати дозвіл на виїзд до Відня (треба ж було обійти дві дипломатії, щоб довести своє право на тій тільки основі, що Галичина була колись частиною Австрії). Згодом ми зустрілися з ним і його сестрою (що залишилася у Львові) під час Есперанто-конгресу у Варні.
6 years ago.