Slavko

Slavko

Posted on 07/30/2012


Photo taken on July 30, 2012


See also...

Esperanto en Ukrainio Esperanto en Ukrainio


Ukraine Ukraine


Esperantujo EsperantujoKeywords

Україна
Ukrainio
Lviv
есперанто
Львів
L'viv
Esperanto rondeto
L'viva Univesitato
Esperanto movado


Authorizations, license

Visible by: Everyone
All rights reserved

802 visits

Lviv Univ. 1959 Esperanto

Lviv Univ. 1959 Esperanto
Esperanto rondeto en L'viva Univesitato regule ricevadis informojn pri la E- movado en mondo

Comments
Slavko
Slavko
Не важко було організувати гурток (на противагу тому, що пишуть зараз закордонні екс-СЕЙМісти), але трудніше, як завжди, було знайти бажаючих й втримати їх до закінчення курсу. Хоча молодіжних розваг було немало ...
Завжди життєрадісна Ізидора Сидорівна Волощак запалювала «новобранців» своїм ентузіазмом, розповідала про зустрічі з відомими есперантистами, в тому числі з самим Заменгофом на конгресі у Кракові, де вони з Орестом Кузьмою з Коломиї були вбрані в українські строї.
Анатолій Кох допомагав в теоретичному аспекті та давав адреси закордонних есперантистів для листування, маючи свою «резиденцію» у Б-ці Іноземної літератури (вул Мулярська 2а), де ми організували також невелике молодіжне товариство «Дзвінок» (Sonorilo) !

У «Дзвінку» одним з активних членів був студент останнього курсу ЛПІ Новіцький, котрий одночасно цікавився проблемами лікування раку. Незабаром йому вдалося отримати дозвіл на виїзд до Відня (треба ж було обійти дві дипломатії, щоб довести своє право на тій тільки основі, що Галичина була колись частиною Австрії). Згодом ми зустрілися з ним і його сестрою (що залишилася у Львові) під час Есперанто-конгресу у Варні.
6 years ago.