Täna on olnud hea päev! Magasin hästi, käisin poes lebensmittel'it ehk manti toomas, sattusin Apollosse ja ostsin kotitäie head ja paremat. Viiest raamatust kaks tunduvat olevat eriti head ja vajalikud. Sirvisin ja peagi hakkan lugema. On ju nendest oma igapäevatöö jaoks ka ühtteist võtta ;) Lisaks sellele kraamisin, pesin pesu, viisin prügi välja ja tõstsin raamaturiiulil köited uude süsteemi. Hea tunne tekkis, et tuleval nädalal rokin täiega, kuid nagu öeldud: ära hõiska enne õhtut.

Raamaturiiuli ümberkujundamise käigus selgus, et mul on lugemata rida raamatuid, mille sirvimise tulemusena valisin mõned välja, millest saavad lähinädalate palad. Polegi ammu nii sügavat huvi tundnud oma raamatute vastu. Ju siis on uus hingamine saabunud, või ehk vaid näib mulle nii. Kuid võiks ju olla - uus hingamine, täis tervist, tarkust, loovust ja vitaalsust, et jõuludeni Veerpalu olümpiavormi sarnases meeleseisundis pidevalt ja ilusa klassikalise paaristõukega ainult imetlust pälvida. Eelkõige iseenese silmis loomulikult. Kuid nagu öeldud: ära hõiska enne õhtut.

AGa võibolla oligi tänane päev vaid viiv, sest oli soe ja päikeseline ning põhiline energia ei kulunudki kere kütmisele. Eks näis. Ära hõiska enne õhtut, hõiska hommikul ja terve päev. Õhtul siruta kere välja ja nohise mõnuga (sise)kosmuse meloodiaga ühes taktis.