Sa oled ookean. Sa oled mõõtmatu. Sind nähakse iga päev, kuid sinu sisemusest teatakse väga vähe. Su jalgealus on 95% ulatuses tundmatu. Sinus avastatakse igal aastal uusi organisme. Sinusse on uppunud varandused, saatused, maailma ajalugu, teaduse saavutused. Sind imetletakse. Sa oled salapärane, nõiduslik. Sind kardetakse, tormide ajal. Ka enne tormi. Sa oled ookean. Tundmata, suur, sinine või roheline või hall.

Sa oled ookean. Sa voolad. Sinus voolab. Sa oled emotsionaalne. Sa muutud ja samas jääd samaks. Kes sind tundma on saanud, jääb sind igatsema. Sa oled kõige suurem, kõige puhtam. Sa annad ja hoiad elu.

Sa oled inimene. Sa oled mõõtmatu. Sind nähakse iga päev, kuid sinu sisemusest teatakse väga vähe. Sinu hinge ei nähta, kuid tuntakse nagu tuult merel. Igaüks näeb sinus lemmikkülgi - ilu, vaikust, mängulisust. Sinu mõtetest, tunnetest, kogemistest on 95% tundmata. See muudab sind iseenda jaoks põnevaks. Mõtle endale ning sa avastad palju. Koge enda tundeid ja sa leiad eneses nii palju suurt. Koge enda keha ja hinge ja sa mõistad, et sa oled sinine, roheline või hall. Või punane, oranž ja kollane. Sa oled inimene. Sa voolad, sind voolitakse, sina voolid. Sa oled emotsionaalne. Sa oled oodatud ja omaks võetud. Sa muutud ja samas jääd samaks. Kes sind tundma on saanud, jääb sind armastama. Sa oled kõige suurem, kõige puhtam. Sa annad ja hoiad elu. Sa oled imeline, sa oled ookean.