Okei, kuna mu blogist on kujunenud nagunii üks nagisev muusikablogi, millel pole professionaalse muusikablogindusega erilist seost, siis jätkan muusika teemal.

Leidsin juhuslikult sellise asja nagu Tegan and Sara (eesti keeles: Teekann ja Saara :P) ning nende popp on päris sümpaatne. Kui ma sain teada, et tegemist on nö gay-bändiga, siis ma muidugi ei imestanud, sest gay-bändid on mulle varemgi meeldinud ja ega Eurovisioonil ka ju väga viga ei ole.

Esimene link oli see lugu:

Moodne tantsumuusika, aga selline nunnu. Taustaks on sellist toredat-kõlisevat elektroonilist tilu-lilu, mis tänapäeval elektroonilise popi puhul head maitset näitab. Ei ole ju pelk vaibakloppimine, vaid selline pehme-meloodiline.
Sõnu ma enamasti ei kuula, aga sel lool on ka sõnad päris toredad. Sellised "noored" sõnad. Ja video on ka selline "noor" - läikiv ja vilkuv ning kenad noored inimesed teevad puusanõksu. Nii et kokkuvõttes - tubli tegu.

Nende pluss on see, et nad on teinud erinevat stiili muusikat, nii et mitmekesisuse puudumise üle kurta ei saa. Ma hetkel nende rokilikumaid lugusid üles ei leidnud peale SELLE, aga see pole kõige parem, kuigi osa sellest on ka väga šeff. Praegu hakkas silma/kõrva hoopis üks lembelaul, mis võiks mingi hoogsama remixina kenasti olla eesti diskoraadiotes korralik hitt. Kleebime selle ka siia.

Need noored naised ise on ka ägedad. Ja ma mõtlesin välja ka, miks nad nii sümpaatsed on. Kuna ma ise olen vahel venelane ja nemad näevad ka välja täiesti venelase moodi ning vene naised mulle meeldivad küll, siis siin see ühenduskoht ongi :)

Ja lühikese soenguga naised on minu silmis alati heas kirjas olnud, nii et siis paneme nüüd plussid kokku:
1) Hea muusika;
2) Looks like Russian;
3) lühike soeng.

See gay-värk ei ole tegelikult üldse oluline. Ja kuigi Kanada, kust nad pärit on, meeldib mulle ka, siis see ka ei ole oluline. Üleüldse - tglt on ainult muusika oluline ;)

Lõpetuseks aga see lugu:


PS. Postituse pealkiri on muidugi tobe. Aga las tema olla.