Keelt ei oska, aga uni läheb ära...
ja kui uni läheb ära, siis tuleb ticketeid trykkida. 1-2-3-4. Lets Go!

I have found the Grail! Mõõdud 1,24 L x 1,05 W x 1200 H. Hind 12 452 EUR. Ja see ei ole veel kõik! See on kõigest originaali koopia! Originaali hinda pole võimalik panna eurodesse ega naeladesse ega dollaritesse! Võibolla jeenidesse või bitcoinidesse, kuid peamiselt ikkagi galaktilisse valuutasse ehk futucoini. Grail maksab 0.42 futucoini ning selle eest saab osta terve elamiskõlbmatu planeedi või 82 alatoidetud orja planeedilt Hrmstk-š-š-š-owa. Cool. Vist...

Eino muidugi suudab ainult ulme-scene osaline panna näpu vahele sellele kesköisele dramaatilisele personaalsele ego manifestatsioonile ning mõista universaalseid baasilisi endo- ja eksoajendeid, miks võiks just see kõik orbiidile meid viia. Ehk siis ikka ja jälle kehtib Überjungi Asimovteoreem 2.0 "edasi-tagasi-kunisobib".

"Tglt ma tahtsin ainult videot postitada. Kõik muu on "ära mine veel magama ja kuula mõni muusikapala lisaks" teema."

Ja kui nyyd l6petuseks r22kida p6lvkondade kultuurikihist, siis mu vanavanemad, vanemad, ning lapsed ja õelapsed ei taju hästi ära, miks mulle minu lemmikmuusika meeldib. Puhtjuhuslikult aga panin täppi sellega, mis võiks vanematele generatsioonidele meeldida. 1930ndate Eesti lemmikhittide CD'd läksid täna mu isa ja ema sünnipäeval kõigile üle 50'stele superhästi peale. Mulle ka. Kogemata õnnestus hästi. Soovitan teistelegi!