Eesti meelelahutustööstuse lipulaev Maire Aunaste andis Suurbritannia lauljale Robbie Williamsile avameelse intervjuu rääkides oma probleemidest alkoholismiga, hommikuti jalgele tõusmisest, perekonna kokkutulekutest ja paljust muust. Intervjuu leidis aset hommikul Sutton Coldfieldi hotellis toas nr 307. Robbie alustas intervjuud täiesti ennekuulmatu küsimusega. Avaldame siinkohal katkendi. Täispikkuses intervjuu ilmub Maire uutes memuaarides. Robbie on lubanud, et tema dzentelmenina jääb diskreetseks ja oma memuaarides libiseb sellest episoodist mööda.

Robbie (äratab enda kõrval lebava ebamäärases vanuses daami üles): hey, wake up, wake up!
Maire: mmmm... las ma magan veel.-
Robbie: hey, come on! wake up!
Maire ärkab seepeale vaevaliselt, näeb endale vastu vaatavat ilma meigita keskealist briti poismeest ja ehmatab esmapilgul ära, haarab teki kõvemini ümber, kuid tunneb siis nende unikaalsete silmade järgi ära Robbie ning naeratab siis oma võluvat naeratust, mis kahtlemata töötas eilse töise intervjuu ajal.
"Oh, its you, my dear," avaldab Maire oma sõbralikkust.
Siinkohal läheme lugeja huvides üle eesti keelele, sest ilmselgelt on meie reportaaži lugejate hulgas ka eestimaalasi, kes õppisid B-keelena mitte inglise, vaid mingit kasutut saksa või prantsuse keelt.

Robbie naeratab kavalalt ja müksab õrnalt Maire õlga: "Maire, kas sa mäletad, kellega sa eile abiellusid? Mäletad? Mina mäletan ja pean ütlema, et õige vahva õhtu oli."
Maire tunneb, et šampuseaurud on veel kopsudes ja kõrvade vahel ning sekundiks jääb mõtlema, et millest Robbie räägib. Siis otsustab, et midagi pole olnud ning lööb britti padjaga: "Robbie, ära lollita. Ei abiellunud ma kellegagi. Isegi sinuga ma poleks abiellunud." Robbie naerab ja tögab siis eesti daami mõnuga: "Sa ei mäleta! Sa jõid end kooma! Hahahaa... Tahad ma näitan sulle pilte?" Robbiel on juba nutitelefon käepärast ning ta topib selle Mairele nina alla. Maire vaatab ja läheb näost valgeks, tema aju kiilub kinni ning tuju läheb nulli. Isegi Robbie pääsukesed ei päästa seda päeva enam.

Kuid kellega Maire abiellus? See selgub peagi uues elulooraamatus "Queen Maire & 72 Roses of Eden".

*- tekst on pilakirjanduslik ning ei soovi solvata ühtki sarnase või identse nimega isikut. Pila teravik on suunatud ühele meedias ilmunud pealkirjale, mis kahtlemata pälviks kollase ajakirjanduse õppetoolis mõne nimelise stipendiumi.