Ma ei tea, mis on selle haiguse nimi, aga mul on tugev kalduvus osta allahinnatud raamatuid.
Täna ostetu läks taaskord täppi. 3.23 euri eest sain hea meelelahutaja. Chelsea Handler on andnud välja raamatu "Halloo, valge viin. Hallo, Chelsea!", mis räägib (vähemalt 4 esimest peatükki, mis ma bussi oodates ja bussis sõites läbi lugesin) tema elu lugu. Eks see ilmselt kirjanduslikult ülepingutatud on. Kuid hea koomik oskab ülepingutamist hästi teha. Ja hea koomik tunneb hästi ära oma head ja halvad küljed ning paneb sellest kokku haarava loo.

Minus on ka peidus üks harrastajast koomik ning vahel tuleb mul mõni nali hästi välja. (Kuigi ma tegelikult ei tea, võibolla oli neil minust lihtsalt kahju ja nad naersid viisakusest.)

Njah, igatahes ma mõtlen nüüd, et kui ma oskan odamüügist nii hästi raamatuid leida, siis äkki peaks tegema enda juhitud telesaate, kus ma käin kuulsate inimestega otsimas odavmüügist korralikke raamatuid. Kindlasti leiduks head materjali, mis vaatajaid paeluks. Eks ole ju lõbus kutsuda kirjanik saatesse ja öelda, et "hea sõber, sinu teoseid on siin ju lausa kolm tükki; ei tea kas neid tasub ka osta." (Publik rõkkab naerda.) Ei, tegelikult ja tõsiselt öeldes - odavmüügist saabki häid raamatuid. Igasugust jama on ka palju, kuid igasugust jama on ka kalliste raamatute riiuleis. Ja Kirjandusministeerium võiks täitsa korraliku saate teha odavmüügi raamatute teemal. Rahvaraamatul ja Apollol ka hea meel.