Aga väljas on tuul. Kohati pöörane... iseloomuga, inimlik...

Helistasin hommikul S-le. Pole temaga aastaid rääkinud. No muidugi ma olen paras egoistšik, sest võtsin ühendust alles nüüd kui vaja. S on nimelt hambatohter ja hetkel on mul hambatohtri teenuseid vaja. Sest tarkusehambad kasvavad ja kõrvalnähud häirivad mu igapäevast elu. Vahepeal lööb palaviku üles. Ja pidevalt lööb mandlisse ja igemesse valu.  Töövõime on madal. Ja paar kodukontori päeva pole lahendust toonud.

Täna kohtun H-ga. Pole juunist saati H-d näinud. Olen mitmel korral teda agiteerinud, et ehk saame kokku. Tahaks natuke lobiseda. Aga ma vana egoistšik olen ikka omakasu peal väljas. Sest H-l on päris mõnus aura ja ma tunnen end pärast ilmselt paremini.

Eelmine nädal leppisin kokku K-ga, et sel nädalal kohtume. Kavatsen talle homme helistada ja siis vaatame, mis saab. K-ga ma kohtun samuti omakasu tõttu. Nimelt K-ga on mönus jutelda. K-l on elutarkust törts rohkem kui mul. Ja huumorisoont samuti.

Pühapäeval plaanin kohtuda M-ga. Ja kui õnnestub, siis ka E ja R-ga. Pole lihtsalt ammu kohtunud...

Täitsmata on lubadus kohtuda J-ga. Ja plaani tuleb võtta kokkusaamine MM-ga. Ja eile ma mõtlesin,et KA-ga oleks ka veetlev kohtuda. Ning AL on ammust saati kaotsis. I-ga vist enne jõule ei kohtu... ja siis on veel rida teisi tähtsaid inimesi, kellega sooviks kohtuda. Aga kui kõikide oma tuttavatega regulaarselt kontakti tahaks hoida, siis peaksin planeerima igasse päeva 2 kohtumist ning igaühega oleks vaid üks kohtumine aastas 

Ma üldse ei imesta, kui ma olen kedagi solvanud oma ignorantsusega...

ja nüüd ma mõtlen, et helistan õhtul O-le, et kuidas tal läeb.