Jesteśmy spółką specjalizującą się w odzyskiwaniu nadpłaconego podatku spośród regionów Unii Europejskiej. Nasze dotychczasowe umiejętności zdobyte na sektorach gospodarczych oraz podatkowych może zapewnić efektywność oferowanych przez nas usług. Naszymi klientami są Polacy zamieszkujący za obaszrem ojczyzny, którzy w ramach działalności na obszarze Unii Europejskiej chcą odebrać zwrot podatku, jaki jest osiągalny.

Miej na uwadzę, iż jeśliby pracujesz albo wykonywałeś pracę prawomocnie w Belgii posiadasz obowiązek rozliczenia się z lokalnym urzędem skarbowym. Zwrot nadpłaconego podatku z Belgii przypada komukolwiek kto oficjalnie zarabiał na terenie Belgii także od kogo zleceniodawca prowadził podatek. Podczas rozliczenia stosujemy nasze umiejętności, żeby mógł uzyskać wielki zwrot podatku. Takie ulgi to na przykład całościowe opodatkowanie współmałżonków bądź suplement na dzieci do 18 lat także mnóstwo kolejnych. Żeby starać się o zwrot podatku z Belgii wskazana jest deklaracja podatkowa Lonnfiche, którą wypełnia zleceniodawca.

Przypadająca na obywatela kwota zwolniona z podatku wynosi 6.570 €. Kwota ta ulega podniesieniu w zależności od ilości dzieciaków istniejących na utrzymaniu osoby płacącej podatek. Zwolnienie podatkowe w przykładzie rodziny, w jakiej znajduje się dziecko niepełnosprawne liczone jest dwakroć. Zacząwszy od 2005 r. kwoty zwolnień są bliźniacze dla współmałżonków, dla osób opuszczonych także dla par zawiązujących legalne węzły.

Jednostki zakwaterowane na terenie Belgii otrzymują na przełomie maja, czerwca określonego roku podatkowego list z Urzędu Skarbowego z układem zeznania podatkowego. W sprawie nieuzyskania koperty należy umówić się z określonym urzędem skarbowym. Zaświadczenie podatkowe należy dostarczyć przed 1 lipca danego roku podatkowego. Więcej wiadomości zlokalizujesz na naszej stronie WWW. Mocno namawiamy!